Parkiety

Drewniane parkiety są jednym z najlepszych pomysłów, aby nadać wnętrzom niepowtarzalnego, ciepłego klimatu. Podłogi z drewna są ponadczasowe, trwałe i przyjazne dla zdrowia. Utrzymanie parkietu w czystości i jego pielęgnacja jest bardzo łatwa. Wszystko to sprawia, że parkiety są najchętniej wybieraną formą wykończenia podłóg.

Aby w pełni docenić zalety parkietów, muszą zostać właściwie wykonane oraz poprawnie ułożone. Tylko wtedy będą nas cieszyć swoim nieprzemijającym pięknem i trwałością. Parkiety są wykonywane z różnych gatunków drzew, takich jak dąb, jesion, klon  oraz z drzew egzotycznych jak merbau czy doussie. Zapewniają one wysoką trwałość .

Wybór wysokiej jakości parkietu to połowa sukcesu. Druga połowa to jego umiejętne ułożenie. Do tego celu potrzebne są nie tylko wysokiej jakości narzędzia, kleje oraz lakiery, ale przede wszystkim umiejętności poparte wieloletnim doświadczeniem w układaniu i renowacji parkietów drewnianych.

Firma Abcug posiada ponad 30 letnie doświadczenie w branży parkieciarskiej ( od 1984r ). Pozwala nam to oferować najwyższej klasy parkiety oraz układać je z mistrzowską precyzją.